White Rose - Beste Kokapenak Espainiarra sukaldaritzako jatetxea Benidorm-n

Sukaldaritza mota: Beste Kokapenak Espainiarra
4.7 (37)
White Rose - Beste Kokapenak Espainiarra sukaldaritzako jatetxea Benidorm-n
Sukaldaritza mota: Beste Kokapenak Espainiarra

Deskribapena

Beste Kokapenak Espainiarra janari autentikoa gustatzea bilatzen ari bazara Benidorm-n, White Rose aukera bikaina da. Jatetxe honek ospea bereganatu du Beste Kokapenak Espainiarra gastronomiako maitaleen artean Alicante-n. White Rose-ek eskaintzen duen kulinar esperientziak ohiko zaporeak konbinatzen ditu inguru atsegina egitearekin, bisita bakoitza gogoangarri egiten duena.

Ezaugarriak eta zerbitzuak

-

Platerak

-

Preguntas Frecuentes

White Rose Calle Asturias 2, Benidorm-n dago, Alicante.

White Rose beste kokapenak espainiarra-n espezializatuta dago, plater autentiko eta kalitate handikoak eskainiz.

White Rose-k 37 bezero iritzi ditu, 4.7/5 izarreko batez besteko balorazioarekin, gure janari zaleen gogobetetasuna islatzen duena.

Kokapena

  • Calle Asturias 2
  • Benidorm (Alicante)

Iritziak honi buruz White Rose

0.0

0 iritziak
Janaria
0
Postreak
0
Zerbitzua
0
Kalitate/Prezioa
0
Ez dago iritzirik
Zure iritzia uzteko Hasi saioa edo Izena eman

Antzeko jatetxeak hemen: Benidorm

Hurbiltasun eta sukaldaritza motarengatik interesatu zaizkezkeen beste jatetxeak

Beste Kokapenak Espainiarra Leroy Restaurante
5.0

Leroy Restaurante

Beste Kokapenak Espainiarra
Benidorm
61 iritziak
Beste Kokapenak Espainiarra Sports Bar Lujuria
5.0

Sports Bar Lujuria

Beste Kokapenak Espainiarra
Benidorm
7 iritziak
Beste Kokapenak Espainiarra Sculpture bar benidorm
5.0

Sculpture bar benidorm

Beste Kokapenak Espainiarra
Benidorm
4 iritziak
Beste Kokapenak Espainiarra Hartley Brownes
5.0

Hartley Brownes

Beste Kokapenak Espainiarra
Alicante
36 iritziak
Beste Kokapenak Espainiarra Carleta 'Disfruta de lo natural'
5.0

Carleta 'Disfruta de lo natural'

Beste Kokapenak Espainiarra
Ondara
25 iritziak
Beste Kokapenak Espainiarra La Cuineta d'Alma
5.0

La Cuineta d'Alma

Beste Kokapenak Espainiarra
Ondara
15 iritziak