Classic Chaplin - Barazki Jana sukaldaritzako jatetxea Terrassa-n

Sukaldaritza mota: Barazki Jana
4.6 (282)
Classic Chaplin - Barazki Jana sukaldaritzako jatetxea Terrassa-n
Sukaldaritza mota: Barazki Jana

Deskribapena

Barazki Jana janari autentikoa gustatzea bilatzen ari bazara Terrassa-n, Classic Chaplin aukera bikaina da. Jatetxe honek ospea bereganatu du Barazki Jana gastronomiako maitaleen artean Barcelona-n. Classic Chaplin-ek eskaintzen duen kulinar esperientziak ohiko zaporeak konbinatzen ditu inguru atsegina egitearekin, bisita bakoitza gogoangarri egiten duena.

Ezaugarriak eta zerbitzuak

-

Platerak

-

Preguntas Frecuentes

Classic Chaplin C/ de les Cosidores, 2,, Terrassa-n dago, Barcelona.

Classic Chaplin barazki jana-n espezializatuta dago, plater autentiko eta kalitate handikoak eskainiz.

Classic Chaplin-rekin harremanetan jar zaitezke 633599106 deituz erreserba, kontsulta edo informazio gehigarria eskatzeko.

Classic Chaplin-k 282 bezero iritzi ditu, 4.6/5 izarreko batez besteko balorazioarekin, gure janari zaleen gogobetetasuna islatzen duena.

Kokapena

  • C/ de les Cosidores, 2,
  • Terrassa (Barcelona)
  • 633599106

Iritziak honi buruz Classic Chaplin

0.0

0 iritziak
Janaria
0
Postreak
0
Zerbitzua
0
Kalitate/Prezioa
0
Ez dago iritzirik

Número de teléfono que sale aquí Google está mal y no puedo comunicarme con ellos .. actualicen xfabor gracias Número de teléfono que sale aquí Google está mal y no puedo comunicarme con ellos .. actualicen xfabor gracias

— Santi Jaume Go Se (07 otsaila 2024)
Zure iritzia uzteko Hasi saioa edo Izena eman

Antzeko jatetxeak hemen: Terrassa

Hurbiltasun eta sukaldaritza motarengatik interesatu zaizkezkeen beste jatetxeak

Barazki Jana Empanadas de Lola
5.0

Empanadas de Lola

Barazki Jana
Terrassa
36 iritziak
Barazki Jana Bar Cafeteria Trebol
5.0

Bar Cafeteria Trebol

Barazki Jana
Terrassa
13 iritziak
Barazki Jana Cafe Restaurante Norddin
5.0

Cafe Restaurante Norddin

Barazki Jana
Terrassa
3 iritziak
Barazki Jana Ingrediente Secreto
5.0

Ingrediente Secreto

Barazki Jana
Badalona
601 iritziak
Barazki Jana Cafeto de Villa
5.0

Cafeto de Villa

Barazki Jana
Gavà
398 iritziak
Barazki Jana Gelarto Rosa Heladeria - Bacelona
5.0

Gelarto Rosa Heladeria - Bacelona

Barazki Jana
Barcelona
175 iritziak