Arco Iris - Barazki Jana sukaldaritzako jatetxea el Campello-n

Sukaldaritza mota: Barazki Jana
5.0 (1)
Arco Iris - Barazki Jana sukaldaritzako jatetxea el Campello-n
Sukaldaritza mota: Barazki Jana

Deskribapena

Arco Iris-n, janari zaleek Barazki Jana kulinar tradizio aberatsean murgildu daitezke. el Campello-ko bihotzean kokatuta, ezarpen honek kalitatearekin eta autentikotasunarekin duen konpromisoagatik nabarmendu da. Arco Iris-n zerbitzatzen den plater bakoitzak Barazki Jana gastronomiaren eta osagaien hautaketaren ardura islatzen du.

Ezaugarriak eta zerbitzuak

-

Platerak

-

Preguntas Frecuentes

Arco Iris C/ de l'Alcalde Baeza Santamaria,, el Campello-n dago, Alicante.

Arco Iris barazki jana-n espezializatuta dago, plater autentiko eta kalitate handikoak eskainiz.

Arco Iris-k 1 bezero iritzi ditu, 5.0/5 izarreko batez besteko balorazioarekin, gure janari zaleen gogobetetasuna islatzen duena.

Kokapena

  • C/ de l'Alcalde Baeza Santamaria,
  • el Campello (Alicante)

Iritziak honi buruz Arco Iris

0.0

0 iritziak
Janaria
0
Postreak
0
Zerbitzua
0
Kalitate/Prezioa
0
Ez dago iritzirik
Zure iritzia uzteko Hasi saioa edo Izena eman

Antzeko jatetxeak hemen: el Campello

Hurbiltasun eta sukaldaritza motarengatik interesatu zaizkezkeen beste jatetxeak

Barazki Jana Restaurante Japonés | Kalu Sushi
4.9

Restaurante Japonés | Kalu Sushi

Barazki Jana
el Campello
415 iritziak
Barazki Jana TAIMONI La voz del Vino Snack &Wine
4.9

TAIMONI La voz del Vino Snack &Wine

Barazki Jana
el Campello
157 iritziak
Barazki Jana CURRY HOUSE AUTHENTIC INDIAN CUISINE
4.8

CURRY HOUSE AUTHENTIC INDIAN CUISINE

Barazki Jana
el Campello
1030 iritziak
Barazki Jana Pizzeria cocteleria Rione
5.0

Pizzeria cocteleria Rione

Barazki Jana
Benidorm
876 iritziak
Barazki Jana Wacha Bar
5.0

Wacha Bar

Barazki Jana
Alicante
585 iritziak
Barazki Jana SIDEBAR
5.0

SIDEBAR

Barazki Jana
Benidorm
170 iritziak