El Chiringuito - Barazki Jana sukaldaritzako jatetxea Adeje-n

Sukaldaritza mota: Barazki Jana
3.1 (303)
El Chiringuito - Barazki Jana sukaldaritzako jatetxea Adeje-n
Sukaldaritza mota: Barazki Jana

Deskribapena

El Chiringuito-n, janari zaleek Barazki Jana kulinar tradizio aberatsean murgildu daitezke. Adeje-ko bihotzean kokatuta, ezarpen honek kalitatearekin eta autentikotasunarekin duen konpromisoagatik nabarmendu da. El Chiringuito-n zerbitzatzen den plater bakoitzak Barazki Jana gastronomiaren eta osagaien hautaketaren ardura islatzen du.

Ezaugarriak eta zerbitzuak

-

Platerak

-

Preguntas Frecuentes

El Chiringuito 〒 , Costa , Urbanizacion Poligono 8, Adeje-n dago, Santa Cruz de Tenerife.

El Chiringuito barazki jana-n espezializatuta dago, plater autentiko eta kalitate handikoak eskainiz.

El Chiringuito-rekin harremanetan jar zaitezke 922746932 deituz erreserba, kontsulta edo informazio gehigarria eskatzeko.

El Chiringuito-k 303 bezero iritzi ditu, 3.1/5 izarreko batez besteko balorazioarekin, gure janari zaleen gogobetetasuna islatzen duena.

Kokapena

  • 〒 , Costa , Urbanizacion Poligono 8
  • Adeje (Santa Cruz de Tenerife)
  • 922746932

Iritziak honi buruz El Chiringuito

0.0

0 iritziak
Janaria
0
Postreak
0
Zerbitzua
0
Kalitate/Prezioa
0
Ez dago iritzirik

“¡Un descubrimiento maravilloso! Este pequeño chiringuito ofrece comida deliciosa y de alta calidad, perfecta para disfrutar del entorno. Muchísimas gracias a Martin por su atento servicio, amabilidad y cálida bienvenida. ¡Lo pasamos genial y volveremos con gusto! ¡Un descubrimiento maravilloso! Este pequeño chiringuito ofrece comida deliciosa y de alta calidad, perfecta para disfrutar del entorno. Muchísimas gracias a Martin por su atento servicio, amabilidad y cálida bienvenida. ¡Lo pasamos genial y volveremos con gusto!”

— Sandra Martins (12 urtarrila 2026)

“Muy buena comida y ubicación... lástima el servicio... muy grosero. Muy buena comida y ubicación... lástima el servicio... muy grosero.”

— beatrice miozzo (06 azaroa 2025)

“Alessandra , Carlos , Inés, Iris . Y disculpen pero no se el nombre de vuestra otra compañera que os acompaño en el servicio, quiero agradecerles el hacer de mi cumpleaños un día maravilloso. Son un equipo genial + comida deli + café super! Recomiendo al 100% abrazo grande! Alessandra , Carlos , Inés, Iris . Y disculpen pero no se el nombre de vuestra otra compañera que os acompaño en el servicio, quiero agradecerles el hacer de mi cumpleaños un día maravilloso. Son un equipo genial + comida deli + café super! Recomiendo al 100% abrazo grande!”

— Alejandro Torrente (24 iraila 2025)

“Quiosco súper lindo en la playa, ideal para un almuerzo después de nadar. El dueño es super amable!! Nos trasladó a una mesa con vistas al mar en cuanto hubo una mesa disponible y nos trajo todo enseguida (incluidas cucharas para la sangría, cuando nos vio con dificultades para comer la fruta en el vaso ????). ¡Muy recomendable! Quiosco súper lindo en la playa, ideal para un almuerzo después de nadar. El dueño es super amable!! Nos trasladó a una mesa con vistas al mar en cuanto hubo una mesa disponible y nos trajo todo enseguida (incluidas cucharas para la sangría, cuando nos vio con dificultades para comer la fruta en el vaso ????). ¡Muy recomendable!”

— Chiara Sorbi (31 maiatza 2025)
Zure iritzia uzteko Hasi saioa edo Izena eman

Antzeko jatetxeak hemen: Adeje

Hurbiltasun eta sukaldaritza motarengatik interesatu zaizkezkeen beste jatetxeak

Barazki Jana Halfway Cafe
5.0

Halfway Cafe

Barazki Jana
Adeje
474 iritziak
Barazki Jana New concept bar - Open soon
5.0

New concept bar - Open soon

Barazki Jana
Adeje
127 iritziak
Barazki Jana Il Gelato del Mercato - Costa Adeje
5.0

Il Gelato del Mercato - Costa Adeje

Barazki Jana
Adeje
8 iritziak
Barazki Jana King of Judah Cocktails Reggae Bar
5.0

King of Judah Cocktails Reggae Bar

Barazki Jana
Arona
942 iritziak
Barazki Jana Hoy Pinsa y Pasta
5.0

Hoy Pinsa y Pasta

Barazki Jana
Arona
827 iritziak
Barazki Jana Noodle box & rice
5.0

Noodle box & rice

Barazki Jana
Arona
762 iritziak